Kim jesteśmy?

To niewiarygodne… Już od prawie dziesięciu lat uczymy, wspieramy i motywujemy naszych uczniów do rozwoju ich umiejętności językowych! Wyróżniają nas profesjonalizm, kameralna atmosfera i doświadczenie, które przekładają się na wyniki osiągane przez naszych kursantów.

W Pracowni, jak sama nazwa mówi, pracujemy – po to, żeby rzeczywiście poznać język, a nie tylko zdać kolejną klasówkę czy uspokoić sumienie. Uczymy się mówić i rozumieć co inni do nas mówią. Poznajemy kulturę anglosaską oraz zaprzyjaźniamy się z językiem angielskim.

Nie jesteśmy szkołą sieciową. Happy Pracownia Językowa to kameralna szkoła języka angielskiego, w której uczymy się w małych grupach. Dzięki temu możemy sobie pozwolić na indywidualne podejście do każdego z naszych uczniów. Uczymy z pasją i zaangażowaniem, zapewniając nowoczesne metody i techniki nauczania oraz stały nadzór metodyczny.

Nasi lektorzy

Małgosia Dąbrowska

Małgosia Dąbrowska

Organizacyjny i metodyczny mózg Pracowni. Odpowiada za wszystko, co związane jest z metodami, zajęciami, grafikami… ale i tak najbardziej na świecie kocha uczyć:) Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiała jako nauczyciel wspomagający w Londynie, który na wiele lat stał się jej drugim domem i do którego regularnie wraca na najlepsze brownie i fish&chips:)

Specjalizuje się w uczeniu młodzieży i dorosłych, oraz przygotowaniu do egzaminów szkolnych. Ogromną przyjemność sprawia jej też praca z dziećmi – uwielbia podglądać świat ich oczami:)

Kocha książki, pływanie w jeziorze i ciszę.

Ania Pawelczyk

Ania Pawelczyk

Od lat zaprzyjaźnia najmłodsze dzieci z językiem angielskim. Dzięki niej przestaje on być dla nich językiem obcym, a staje się dobrze znanym i lubianym przyjacielem.

Swoje wykształcenie językowe i pedagogiczne wykorzystuje ucząc w naszej Pracowni oraz w przedszkolu. Prywatnie lubi gotować,, jeździć na rowerze i spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Kocha czekoladę oraz podróże małe i duże.

Ania Jetkowska

Ania Jetkowska

Utalentowana lektorka, która swoją pozytywną energią, pomysłami i doświadczeniem dzieli się ze swoimi uczniami od samego początku istnienia Pracowni.

Ma doświadczenie z większością grup wiekowych i poziomów zaawansowania. W naszej Pracowni specjalizuje się w uczeniu młodzieży oraz w kursach przygotowujących do egzaminów Cambridge.

Z pasją uczy także języka polskiego, którego jest wielką miłośniczką. Uwielbia brytyjski akcent, literaturę polską i włoską pizzę.

Bartosz Marciniak

Bartosz Marciniak

Od lat skutecznie tłumaczy młodzieży starszej i młodszej „obce” języki matematyki i chemii. Na co dzień wykłada na uniwersytecie i w szkole policealnej oraz prowadzi dodatkowe zajęcia z szeroko pojętych nauk przyrodniczych.

Specjalizuje się w pracy z młodzieżą szkolną i licealną, głównie przygotowując ją do egzaminów ósmoklasisty i maturalnych oraz konkursów przedmiotowych.

Jego największą pasją, którą rozwija od 30 lat, jest polski folklor, poza tym uwielbia poznawać inne kultury i języki. Gdyby mógł, zamieszkałby na Węgrzech.

Nasza Pracownia

W naszej Pracowni koncentrujemy się na owocnej nauce w spokojnej atmosferze. Dlatego zamiast krótkotrwałych promocji oferujemy stałe, trwające przez cały rok standardy, które usprawniają naukę i ułatwiają wybór oferty.

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług.