Standardy Pracowni

W naszej Pracowni koncentrujemy się na owocnej nauce w spokojnej atmosferze. Dlatego zamiast krótkotrwałych promocji oferujemy stałe, trwające przez cały rok standardy, które usprawniają naukę i ułatwiają wybór oferty.

Dostęp do KIVO

Czyli elektronicznego dzienniczka i platformy ułatwiającej kontakt ze szkołą w jednym. Nie wychodząc z domu i nie podnosząc telefonu podpiszesz umowę, skontaktujesz się ze  szkołą, sprawdzisz stan płatności. Twoje dziecko nie pamięta co było na ostatnich zajęciach? Miało coś przynieść, ale nie pamięta co? To nie problem, bo na swoim koncie KIVO sprawdzicie również tematykę zajęć i zadania domowe, skontaktujecie się z lektorem, odczytacie jego komentarze.

20% zniżki na podręczniki

Zamówimy dla ciebie podręcznik używany na twoim kursie, więc nie będziesz musiał/a zaprzątać tym sobie głowy. Co więcej, zaoszczędzisz 20% ceny!

Nie kupuj kota w worku!

Przyjdź do nas na pierwsze zajęcia grupowe a my gwarantujemy ci pożytecznie i ciekawie spędzony czas. Ale nawet gdy po pierwszej lekcji zmienisz zdanie – wypiszesz się bez konsekwencji:)

Ucz się z rodziną – to się opłaca!

Razem zapłacicie mniej, bo druga osoba z tego samego gospodarstwa domowego dostaje od nas 50 zł zniżki na kurs.
A każda trzecia i kolejna aż 100 zł 🙂